" تاول" به "نیم" تغییر نام داد / مستانه مهاجر تدوین را به پا

ه نقل از روابط عمومی این پروژه ، تدوین فیلم «نیم» به تهیه کنندگی و کارگردانی بهمن کامیار که پیش از این با نام «تاول» بود ، توسط مستانه مهاجر به پایان رسید و بزودی مراحل صداگذاری و آهنگسازی آن آغاز خواهد شد.

 
 
فیلم سینمایی «نیم»  به عنوان اولین اثر بلند بهمن کامیار است و فیلمنامه آن را نیز نوشته و این اثر یک درام اجتماعی است که  به مصائب زندگی یک دختر جوان با بازی هستی مهدوی فر می پردازد.
 
 
 در خلاصه داستان این فیلم آمده «بعضی لکه ها رو باید از جنس همون لکه پاک کرد».
 
در فیلم «نیم» بازیگرانی چون هستی مهدوی‌ فر ، حسین سلیمانی ، نگار عابدی ، افشین سنگ چاپ ، میرطاهر مظلومی ، صدرالدین حجازی ، عباس موسوی ، سام مشایخی و فرشته عروجی با حضور آشا محرابی و هنرمندی فریماه فرجامی به ایفای نقش پرداخته‌اند.
 
 
این فیلم در لوکیشن‌هایی همچون شهرک سینمایی دفاع مقدس، پانسیون، امامزاده پنج تن لویزان و بیمارستان عمل تصویربرداری آن انجام شده است.
 
 
 
از دیگر عوامل این فیلم می‌توان به مجری طرح : رضا زنده‌ جاه ، مدیر فیلمبرداری : حسین ناظریان، طراح چهره‌پردازی: مهری شیرازی ، مدیر تولید: رضا بشیری ، مدیرصدابرداری: فرشید کیوان‌ مهر، طراح صحنه و لباس : شهرام غدیری‌فر ، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان: فرزاد ظریفی ، منشی صحنه : فرشته عروجی، عکاس و طراح پوستر: ایران انتظام و مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی : میثم محمدی اشاره کرد.
منبع:باشگاه خبرنگاران
/ 0 نظر / 65 بازدید