ماهی سیاه کوچولو به سینما آزادی رفت

 

فیلم سینمایی ماهی کوچولو به کارگردانی مجید اسماعیلی با حضور عوامل این اثر سینمایی در سینما آزادی معرفی شد.

ماهی سیاه کوچولو به سینما آزادی رفتبه گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره فیلم فجر، خسرو نقیبی در ابتدای این مراسم افزود: فیلم ماهی سیاه کوچولو در سینمای ایران اثری با فضایی متفاوت است.
مجید اسماعیلی نیز در ادامه در گفت وگو با تماشاگرانی که برای دیدن این اثر به سینما آزادی آمده بودند توضیح داد: در این اثر سینمایی تلاش شد که روابط انسانی بیشتر از اتفاقات تاریخی مورد توجه قرار گیرد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه هر مخاطبی می تواند برداشت آزادی از هر فیلم سینمایی داشته باشد تلاش کردیم تا فیلم تاریخ مصرف نداشته باشد.
این کارگردان سینما درباره لوکیشن های این اثر سینمایی اظهار کرد: لوکیشن های این فیلم در جنگل های اطراف آمل و محمود آباد فیلمبرداری شده و با توجه به شرایط اقلیمی دشواری های بسیاری برای تولید در پیش روی گروه قرار داشت.
همایون ارشادی از بازیگران این اثر سینمایی نیز درباره تجربه همکاری با کارگردان جوان فیلم ماهی سیاه کوچولو اظهار کرد: گاهی فیلمسازان جوان آثاری را می سازند که از آثار میانسالان و پیشکسوتان سینما کیفیت بهتری است.
وی ادامه داد: مجید اسماعیلی به رغم سن کم، سابقه خوبی در سینما دارد و از کار کردن با وی لذت بردم و توصیه من بازدید از لوکیشن های این اثر سینمایی در شمال کشور است.

/ 0 نظر / 16 بازدید