عباس غزالی: جشنواره سی و سوم فجر سرشار از امید است/صبر چند ساله برای ورود به سین

 

بازیگر فیلم "من دیگو مارادونا هستم" با اشاره به این که جشنواره خوبی را پیش رو داریم گفت: شعار جشنواره امسال امید است و با همین هدف در حال پیشروی است.

عباس غزالی: جشنواره سی و سوم فجر سرشار از امید است/صبر چند ساله برای ورود به سینمابه گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره فیلم فجر، عباس غزالی ادامه داد: نیروهای جوان به شدت وارد میدان فیلمسازی شده‌اند وقدم های محکمی نیز در این راه برداشته اند و این  امر برای سینمای کشور نوید یک اتفاق خوب است.
بازیگر "اعترافات ذهن خطرناک من" افزود: جشنواره سی و سوم بسیار خوب برگزاری شده و فیلم های خوبی برای حضور در بخش رقابتی جشنواره سی و سوم انتخاب شده و شیوه برگزاری آن بسیار منظم و مورد قبول است.
غزالی درباره حضور در فیلم "اعترافات ذهن خطرناک من" گفت: این فیلم، اولین فیلم بلند سینمایی من است. خیلی زودتر از این می توانستم وارد سینما شوم اما این کار را نکردم، صبر کردم وسختی کشیدم تا بتوانم با یک اثر خوب و فاخر وارد سینما شوم.
وی در توضیح ویژگی نقش خود اظهار کرد: من در این فیلم نقش" صحت" را بازی می کنم که یک شخصیت خاکستری است که رنگ عوض می کند.
غزالی درباره تشابه این نقش با سایر نقش هایی که تاکنون بازی کرده است نیز بیان کرد: به جرات می توانم بگویم صحت اصلا شبیه نقش های قبلی من نیست.

/ 0 نظر / 16 بازدید