درخشش فیلم «هیس» در یک جشنواره خارجی/ درخشنده دو جایزه برد

فیلم سینمایی «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» به کارگردانی پوران درخشنده دو جایزه بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش اول زن را از پنجمین جشنواره بین‏‌المللی فیلم فیجی دریافت کرد. 

فیلم سینمایی «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» به کارگردانی پوران درخشنده در جدیدترین حضور بین‌المللی خود در پنجمین دوره جشنواره بین‏‌المللی فیلم فیجی در کشور فیجی شرکت کرد و دو جایزه بهترین فیلم به پوران درخشنده و جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن به طناز طباطبایی برای بازی در این فیلم سینمایی تعلق گرفت.

همچنین پوران درخشنده این روزها با فیلم «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» در نخستین دوره جشنواره بین‏‌المللی فیلم‌های خانوادگی آنکارا در کشور ترکیه حضور دارد. جشنواره بین‏‌المللی فیلم‌های خانوادگی آنکارا بر اساس پیوند و استحکام روابط خانوادگی شکل گرفته و از ۲۰ اردیبهست ماه در آنکارا افتتاح و تا روز ۳ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

در جشنواره بین‏‌المللی فیلم‌های خانوادگی آنکارا، فیلم هایی از کشورهای ایران، ترکیه، آمریکا، چین، استرالیا، ژاپن و هند با محوریت خانواده به نمایش درمی‌آیند.

«هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» پیش از این نیز جوایز معتبری از جمله جایزه ویژه الماس بهترین فیلم بلند داستانی را از جوایز بین‌المللی فیلم‌ مستقل آمریکا، جایزه بهترین فیلم، جایزه بهترین کارگردانی، جایزه بهترین فیلمنامه و جایزه بهترین بازیگر زن از هفتمین جشنواره فیلم‌های ایرانی سان‌فرانسیسکو در آمریکا، جایزه فیلم منتخب تماشاگران در سی‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، جایزه بهترین فیلمنامه و جایزه بهترین بازیگری زن و لوح تقدیر بهترین فیلم بخش مسابقه داستانی در جشنواره فیلم‌های مستقل زنان آمریکا، جایزه بهترین کارگردانی از جشنواره بین‌المللی فیلم رنگین کمان انگلستان، جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در جشنواره بین‌المللی فیلم ارواین آمریکا، تقدیرنامه از ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم «بنگلور» هندوستان، جایزه بهترین فیلم از چهارمین جشنواره فیلم‌های ایرانی لندن، جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در جشن انجمن منتقدان سینمای ایران و همچنین تندیس حافظ و لوح تقدیر بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگری مرد در چهاردهمین جشن حافظ را از آن خود کرده است.

منبع:خبرانلاین

/ 0 نظر / 28 بازدید