اخبار روز سینمای ایران وجهان
تاریخ : یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳٩٢
نویسنده : حمید رضا صالحی
نظرات ()

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/15/11.07/13920728000022_photoa.jpg

 

جیمز برولین و ژولیت بینوش هم به جمع بازیگران درام اجتماعی «33» پیوستند،‌با انتخاب این دو، کار انتخاب بازیگران فیلم تمام شد.

 


انتخاب برولین و بینوش در حالی انجام می‌شود که کار فیلم‌برداری « 33» از حدود دو هفته قبل آغاز شده است.

این دو بازیگر به آنتونیو باندراس بازیگر اسپانیایی ‌تبار سینما پیوسته‌اند، که در این درام دلهره‌آور در نقش کاراکتر اصلی قصه بازی می‌کند.

خط اصلی قصه فیلم در ارتباط با معدنچیان شیلیایی است که حدود 2 سال قبل در داخل معدن محل کار خود گرفتار شدند و دو ماه در زیر زمین محبوس بودند.

آن‌ها در عمق 2 هزارمتری زمین اسیر شدند و خبر اسارت آن‌ها،‌ به صورت تیتر اول رسانه‌ای در سراسر دنیا در‌ آمد.

در حالی که در روی زمین گروه‌های مختلف تلاش داشتند آن‌ها را نجات دهند،‌این 33 معدنچی برای ادامه حیات و بقا مبارزه می‌کردند.

این معدنچیان در حالی 69 روز در زیر خاک اسیر بودند که تا 19 روز پس از فرو ریختن معدن،‌ هنوز کسی نمی‌دانست آن‌ها زنده هستند و در عمق دوهزار پایی گرفتار شده‌اند.

به نوشته سایت اینترنتی باکس‌آفیس، سازندگان فیلم درباره نقشی که جیمز‌برولین و ژولیت بینوش درفیلم بازی می‌کنند،‌توضیحی نداده‌اند و کسی نمی‌داند کاراکتر آن‌ها در قصه «33» چیست.

مارتین‌شین بازیگر قدیمی سینما و گروهی از بازیگران صنعت سینمای آمریکای لاتین هم،‌در نقش‌های مختلف فیلم بازی می‌کنند.

پاتریشیا ریگن این درام اجتماعی دلهره‌آور را کارگردانی می‌کند. فیلم‌نامه فیلم که توسط کریگ بارتن نوشته شده،‌ دوبار دوباره‌نویسی شد.

آنتونیو باندراس در قصه فیلم،‌در نقش رهبر معدنچیان بازی می‌کند که به آن‌ها امید به آزادی و رهایی داد و گفت برای ادامه حیات مبارزه کنند.

کل صحنه‌های «33» در کشور شیلی و د رمعدنی نزدیک پایتخت کشور در سانتیاگو فیلم‌برداری می‌شود. این فیلم محصول مشترک آمریکا،‌شیلی و فرانسه است.

جیمز برولین هم اکنون نسخه دوباره‌سازی شده فیلم آسیایی «پیرپسر» را آماده اکران عمومی دارد. اسپایک لی فیلم ساز سیاهپوست سینما، کارگردان این درام دلهره آور انتقام گیرانه است.

-------------

منبع: فارس


برچسب‌ها: سینمای جهان
آخرین مطالب
   
 

اخبار روز سینمای ایران وجهان