اخبار روز سینمای ایران وجهان
تاریخ : جمعه ۱۱ بهمن ۱۳٩٢
نویسنده : حمید رضا صالحی
نظرات ()

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/15/11.07/13921108000092_photoa.jpg

 

احتمال زیادی وجود دارد سام نیل در نسخه جدید و احیاشده مجموعه فیلم اکشن و دلهره‌آور «پارک ژوراسیک»، در نقش کاراکتر دکتر گرانت بازی نکند.

 


این بازیگر استرالیایی تبار و 55 ساله سینما می‌گوید تصور او بر این است که قسمت تازه این مجموعه فیلم، احتیاجی به کاراکتر وی ندارد.

با وجود اعلام این موضوع، سام نیل حضور و بازی‌اش در قسمت تازه فیلم (که با نام «دنیای ژوراسیک» ساخته می‌شود) را رد نکرده است.

ماه قبل کالین ترورو کارگردان فیلم در مصاحبه‌ای اعلام کرد قصه قسمت جدید آن،حدود بیست و دو سال پس از قصه «پارک ژوراسیک» محصول سال 1993 اتفاق خواهد افتاد.

ماجراهای قصه قسمت جدید دوباره در جزیره ایسلا اتفاق می‌افتد. این همان مکانی است که رویداد‌های قصه نسخه اصلی فیلم در آن جا رخ داد.

در این جزیره یک پارک تفریحی بزرگ بنا شده که هر سال میلیون‌ها توریست را جذب خود می‌کند و خطری بازدیدکنندگان را تهدید نمی‌کند.

به دلیل همین خط اصلی قصه است که بسیاری از تحلیل‌گران سینمایی می‌گویند احتمال زیادی وجود دارد که تعدادی از بازیگران نسخه اصلی در نسخه تازه و احیا شده آن هم بازی کنند.

در همین ارتباط است که سام نیل یکی از بازیگران اصلی نسخه ایژینال هم، در این رابطه به اظهار‌نظر پرداخته و درباره آن صحبت کرده است.

او در یک گفت‌وگو اعلام کرد:« قصد ندارم دوباره در نقش دکتر گرانت در قسمت دیگری از مجموعه فیلم «پارک ژوراسیک» بازی کنم. البته اگر کارگردان فیلم طرح خوبی برای فیلم داشته باشد و آن را بپسندم، امکان آن وجود دارد که در قسمت جدیدی از فیلم ظاهر شوم.»

این در حالی است که کارگردان فیلم ظاهرا هنوز تماسی با سام نیل نگرفته و معلوم نیست کاراکتر دکتر گرانت در ماجراجویی‌های قصه فیلم حضور و نقشی دارد یا خیر.

«دنیای ژوراسیک» برای دوازدهم ژوئن سال 2015 به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌رود. فیلم‌نامه این فیلم را ریک جافا و آماندا سیلور نوشته اند.

تای سیمیسنگز، ادریس البا، برایس دالاس هاوارد، نیک رابینسون و کربس پرات برای بازی در نقش‌های مختلف این فیلم  انتخاب شده اند.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، کمپانی یونیور‌سال که تهیه‌کننده این مجموعه فیلم است، هنوز زمانی را برای شروع کار فیلم‌‌برداری آن اعلام نکرده ‌است.

استیون اسپیلبرگ کارگردان دو قسمت اول و دوم «پارک ژوراسیک»، به عنوان مشاور کارگردان با این پروژه همکاری خواهد کرد.

--------------

منبع: فارس


برچسب‌ها: سینمای جهان
آخرین مطالب
   
 

اخبار روز سینمای ایران وجهان