اخبار روز سینمای ایران وجهان
تاریخ : یکشنبه ٦ بهمن ۱۳٩٢
نویسنده : حمید رضا صالحی
نظرات ()

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/14/10.26/187081.jpg

 

این سریال طنز را علیرضا سبط احمدی را برای پخش از شبکه دو سیما تهیه می‌کند که پاییز امسال سریال «همه بچه‌های ما» را به روی آنتن این شبکه داشت.


سریال جدیدی که منوچهر هادی در مقام کارگردان در آن حضور دارد و یکی از سریال های نوروز 93 خواهد بود، رویکردی طنز دارد و درباره جوانی به نام بهادر است که فقط یک ماه فرصت دارد که تا قبل از عید نوروز، رضایت خانواده اش را برای رفتن به خواستگاری جلب کند. او برای رسیدن به هدفش، ابتدا باید چند کار خیر و نوعدوستانه انجام دهد و دلهای شکسته را از خود راضی کند.


http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/14/10.26/test-behnoush-bakhtiari-amin-hayae2.jpg

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/14/10.26/test-behnoush-bakhtiari-amin-hayae1.jpg


علیرضا سبط احمدی از آغاز تصویربرداری «خوب، بد، زشت» خبر داد و افزود: تصویربرداری روز گذشته با حضور بهاره رهنما، سوسن پرور و حسین محب‌اهری در منطقه طرشت کلید خورد. این لوکیشن در داستان منزل بهادر (امین حیایی) شخصیت اصلی قصه تعریف می‌شود که حسین محب‌اهری و شهین تسلیمی نقش پدر و مادر او را بر عهده دارند و بهاره رهنما، بهنوش بختیاری و سوسن پرور هم نقش خواهران بهادر را ایفا خواهند کرد.

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/14/10.26/test-behnoush-bakhtiari-amin-hayae3.jpg

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/14/10.26/test-behnoush-bakhtiari-amin-hayae.jpg

 

این تهیه‌کننده در ادامه افزود: محمد کاسبی، صدیقه کیانفر و سیروس همتی بازیگرانی هستند که به تازگی به جمع بازیگران سریال پیوسته‌اند. ضمن این‌که علاوه بر بازیگران یاد شده پیش از این حضور مهدی سلوکی در نقش دوست بهادر در این مجموعه قطعی شده بود.

به گفته وی فیلمنامه «خوب، بد، زشت» را بابک کایدان بر اساس طرحی از محسن کیایی نوشته است. این سریال 15 قسمتی به سفارش گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه دو برای پخش در نوروز 93 در حال تولید است.

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/14/10.26/test-behnoush-bakhtiari-amin-hayae4.jpg

http://naghdefarsi.com/images/stories/rooz/14/10.26/test-behnoush-bakhtiari-amin-hayae5.jpg

«خوب، بد، زشت» دومین تجربه سریال‌سازی منوچهر هادی پس از سریال مناسبتی «خداحافظ بچه» است. کارگردانی که با فیلم «زندگی جای دیگری است» به عنوان یکی از آثار بخش مسابقه سینمای ایران در جشنواره فیلم فجر امسال حضور دارد.

--------------

منبع: شبکه ایران


برچسب‌ها: سریالهای نوروز 93
آخرین مطالب
   
 

اخبار روز سینمای ایران وجهان