اخبار روز سینمای ایران وجهان
تاریخ : یکشنبه ٢٩ دی ۱۳٩٢
نویسنده : حمید رضا صالحی
نظرات ()

 

نسخه‌ای از فیلم سینمایی"آذر، شهدخت، پرویز و دیگران" ساخته بهروز افخمی تا اواخر این هفته به دفتر جشنواره فیلم فجر ارائه می‌شود.

بهروز افخمی در بزرگترین رقابت سینمای ایران شرکت می‌کند


فیلمبرداری این فیلم اواسط آذر ماه به پایان رسید که کار تدوین همزمان آن را آیدین و بهروز افخمی انجام می‌دادند. آخرین ساخته افخمی توسط حسن پرهیزکاری صدابرداری و صداگذاری می‌شود.
نسخه ای از "آذر، شهدخت، پرویز و دیگران" تا اواخر هفته برای جشنواره فیلم فجر و بازبینی هیات انتخاب ارائه می‌شود.
این فیلم تولید مشترک بشرا فیلم و بهروز افخمی است. فیلمنامه "آذر، شهدخت، پرویز و دیگران" را مرجان شیر محمدی نوشته که پیش از این نگارش رمانی به همین نام را بر عهده داشته و همزمان با نمایشگاه کتاب امسال منتشر شده است. این فیلم قصه ای اجتماعی بر اساس روابط آدم ها دارد و جدیدترین فعالیت بهروز افخمی بعد از "سن پطرزبورگ" است.
در فیلم سینمایی "آذر، شهدخت، پرویز و دیگران" بازیگرانی چون مهدی فخیم زاده، رامبد جوان، مرجان شیرمحمدی، گوهر خیراندیش، شهین تسلیمی، امیرعلی دانایی، آزاده اسماعیل‌خانی و امین میکائیلیان حضور دارند.
عوامل تولید این فیلم عبارتند از نویسنده و کارگردان: بهروز افخمی، مدیر فیلمبرداری: ماکان عاشوری، طراح صحنه و لباس: مرجان شیر محمدی، صدابردار: سعید احمدی، طراح گریم: الهام صالحی، عکاس: دانیال داورزنی، مشاور رسانه ای: مریم نراقی و تهیه‌کنندگان: افخمی و جمال ساداتیان. عکاس: محمد حسین ساداتیان.
گوهر خیراندیش بازیگر این فیلم در طول فیلمبرداری دچار سانحه تصادف شد که همین اتفاق او را چند روزی از حضور در فیلم عق انداخت ولی وی با بهبودی حالش به گروه "آذر، شهدخت، پرویز و دیگران" پیوست.
منبع: خبرگزاری مهر


برچسب‌ها: سینمای ایران
آخرین مطالب
   
 

اخبار روز سینمای ایران وجهان